KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16748054
nr 1674 8054
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Oljemålning, Blåsippor. Signerad. Olja på pannå, 21x29 cm, yttermått inklusive ram: 24-29 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2025
kl 20:01:21
26/1 18:42:40
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman